DİADERMİNE PARLAMAYI GİDEREN NEMLENDİRİCİ-GÜNLÜK BAKIM KREMİ

Salı, Eylül 06, 2016

Diadermine'nin parlamayı gideren nemlendiricili günlük bakım kreminin normal ve karma ciltler için olanını yorumlama zamanım artık geldi diye düşünüyorum. 
Yaklaşık 1 ayı aşkın uzun süredir kullanıyorum ve olumlu-olumsuz yorumlarımı paylaşabilirim. 

Yağlı bir cildim olduğundan fazlasıyla muzdaripim bu yüzden sürekli bir nemlendirici arayışları içerisine giriyorum. Şuana kadar birçok ürün deneyip memnun kalmadım aksine cildimi nemlendiricilerin yarısı (3 de 1 i desem yeridir) tahriş etti. Nasıl olduğunun farkına varamadığımdan ve cildim de egzama olduğundan bi şekilde egzamam da azdı. :( 
Kullandığım birkaç nemlendiricinin yağ bazlı özelliği olduğundan uyguladığım bütün makyaj akıyordu yada cildimle bütünleşmiyordu. Parlama özelliğini hiç söylemiyorum
Diadermine nin Normal ve Karma ciltler için olan kreminin vaatleri şu şekilde
-Parlama karşı kontrol : İçeriğindeki dengeleyici kompleks cildin yağlı kısımlarındaki parlamayı gidererek cilde doğal dengesini geri kazandırır.
-Nemlendirme : E vitamini içeren hafif ve hızlı emilen formülü sayesinde cilde derinlemesine nüfuz ederek cildin nem oranını arttırır. İlk kullanımdan itibaren cildin üst katmanlarını nemlendirir. Ayrıca cildi nem kaybına karşı korur. 
-Koruma : İçindeki UVA/UVB filtreleri sayesinde cildinizi erken yaşlanmanın başlıca nedenlerinden olan güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. 
Bendeki yorumlarına bakıcak olursak eğer :
-Cilde sürüldüğünde nem verdiğini hissediyorsunuz. Cildimde yağlanma oluşturmadı
-Üründen fazlaca cilde sürüldüğünde zor emiliyor, zor emildiğinden uygulanan makyajı kusuyor.Bunun için az bir miktar uygulamak gerekiyor. 
-Az bir miktar sürüldüğünde uygulanan makyajı (ağır yada hafif) cilde sabitliyor. 
-Fresh bir kokusu var ağır yada yoğun bir kokusu yok. 
-Yapı olarak akışkan bir kıvamı yok aksine yoğun bir kıvamı var.
Krem 50 ml tüp içerisinde baya bir uzun süre götürür.
Ürünün fiyatını yanılmıyorsam 20 TL civarıydı.
Watsons yada Gratis lerde bulabilirsiniz.


Bunlarda Ilginizi Çekebilir

3 yorum

  1. bu markanın diğer nemlendiricilerini kullandım ve oldukça memnun kaldım. ama bu ürünü kullanmadım pek parlama sorunum olmadığından... ama yinede bilgilendirme için teşekkürler. . sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. iyi günler, blogunuza yeni geldim ve oldukça beğendim. Bana da beklerim.Başarılar :)

    YanıtlaSil
  3. Bende bu markanın farklı ürününü kullandım genel olarak iyi bir üründü. Ama tek ürünü uzun süre kullanamıyorum bitince farklı bi marka bakıyorum hemen :)

    YanıtlaSil